Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 5:14 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 5  Girls 200 Yard Medley Relay DIVISION 2
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Hawken                              1:44.89    1:41.63  
     1) Portia Del Rio Brown SR       2) Sydney Bare FR               
     3) Abby Hay JR                   4) Bainon Hart SO               
  2 Col School Girls                    1:45.72    1:45.20  
     1) AnnaRay Ziegler JR            2) Jordan Aurnou-Rhees SO       
     3) Nyah Funderburke FR           4) Julia Lunt SR                
  3 Hathaway Brown                      1:47.91    1:47.17  
     1) Emma Borrow SR                2) Rose Gaudiani SO             
     3) Helen Sun SO                  4) Ellie MacPhail FR            
  4 Gilmour Academy                     1:47.60    1:47.19  
     1) Meadow Hynd JR                2) Cate Ohaimhirgin SO          
     3) Peyton Rudman SR              4) Grace Valenza SO             
  5 Tol St. Ursula                      1:48.75    1:47.93  
     1) Sarah Hack SR                 2) Kayla Kreger SO              
     3) Kelly Metzger JR              4) Catherine Kight JR           
  5 Seven Hills                         1:47.62    1:47.93  
     1) Emma Shuppert JR              2) Dottie Callard JR            
     3) Lucy Callard SR               4) Jocelyn Spanbauer SO         
  7 Lexington                           1:49.10    1:48.42  
     1) Kelsi Brown SR                2) Alli McFarland JR            
     3) Sage Moore JR                 4) Alivia Merkel SR             
  8 Oakwood                             1:48.44    1:49.13  
     1) Madeline Kenyon SR            2) Juliana Chen SR              
     3) Anna McCarty SR               4) Isa All SR                   
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Celina                              1:49.26    1:49.18  
     1) Kenzie Conn SO                2) Claire Gass FR               
     3) Amanda Slechter SR            4) Kennedy Newell FR            
 10 Alter                               1:49.70    1:49.80  
     1) Susie Issenmann JR            2) Kate Lair SO                 
     3) Aubrey Syron JR               4) Claire Leibold SR            
 11 Columbus Academy                    1:50.42    1:50.22  
     1) Jane Li SR                    2) Abby Yakam SO                
     3) Whitney Hannallah SO          4) Samantha Kass JR             
 12 Napoleon                            1:50.19    1:50.29  
     1) Amanda Hudson JR              2) Katrina Tran JR              
     3) Jenna Pilkington JR           4) Abby Allison JR              
 13 Bishop Hartley                      1:50.47    1:50.64  
     1) Olivia Bergmann SO            2) Mia Phillips SO              
     3) Deanne Archambeau JR          4) Cara Luallen JR              
 14 Laurel                              1:50.85    1:51.63  
     1) Morgan Miklus JR              2) Kali McLin FR                
     3) Bella Barragate FR            4) Linzy Malcolm SO             
 15 Indian Hill                         1:52.77    1:53.30  
     1) Jasmin Lau JR                 2) Liv Riggs SO                 
     3) Jillian Rice SO               4) Brianna Yin JR               
 16 Chaminade Julier                    1:51.23    1:56.34  
     1) MacKenzie Reid FR             2) Brianna Gracey SR            
     3) Natalie Davis SR              4) Lily Davis FR                
 
                       === Preliminaries ===                        
 
 17 Dover                               1:52.85             
     1) Sawyer Lorentz JR             2) Kaitlynn Henninge SR         
     3) Olivia Finley JR              4) Emme Wallick JR              
 18 Cuyahoga Hts                        1:52.92             
     1) Stefani Attewell JR           2) Kenni Voytek FR              
     3) Mara Voytek JR                4) Victoria Kattler SO          
 19 Wyoming                             1:53.02             
     1) Katie Obringer JR             2) Libby Spera SO               
     3) Grayce Akers SR               4) Mia Hagenauer FR             
 20 Colonel Crawford                    1:53.29             
     1) Cassidy Vogt FR               2) Kaisey Speck FR              
     3) Jillianne Gregg JR            4) Pierce Krassow SR            
 21 Fenwick                             1:53.48             
     1) Claire Puthoff SR             2) Sarah Kaleta SO              
     3) Anna Baker SO                 4) Emily Olson SO               
 22 Ottawa Glandorf                     1:53.69             
     1) Maddie White FR               2) Brooke Kleman SR             
     3) Sydney Porinchok SO           4) Ann Samuelson JR             
 23 Fort Recovery                       1:54.70             
     1) Cassy Martin JR               2) Sophie Timmerman SR          
     3) Alexis Bubp SR                4) Paige Fortkamp FR            
 -- Mariemont                               DQ              
     1) Cora Dupre JR                 2) Kate Overbey JR              
     3) Brooke Woellert SR            4) Lainey Newman JR