Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 5:29 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 7  Girls 200 Yard Freestyle DIVISION 2
==================================================================
    Name                 Year School            Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Lucy Callard           SR Seven Hills       1:49.56    1:48.81  
  2 Isabella Gable         JR Arcanum           1:48.07    1:48.93  
  3 Macleary Moran         SR Chaminade Julier  1:52.00    1:51.71  
  4 Ellie MacPhail         FR Hathaway Brown    1:51.96    1:51.95  
  5 Ella Gilson            FR Hawken            1:51.92    1:52.59  
  6 Spencer Crawford       SR Hawken            1:53.48    1:53.02  
  7 Kierstyn Cassidy       SR Waynesville       1:52.92    1:53.25  
  8 Claire Pophal          FR Hawken            1:53.66    1:54.71  
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Sarah Martin           SR Granville         1:53.94    1:53.32  
 10 Madison Linstedt       JR Elgin             1:53.90    1:53.90  
 11 Emma Swabb             JR Brookville        1:53.78    1:54.02  
 12 Brooke Schuette        SO Wauseon           1:55.45    1:55.51  
 13 Sam Auditore           JR Oakwood           1:55.04    1:55.62  
 14 Mikaela Elliott        SO Wyoming           1:55.30    1:55.64  
 15 Sarah Cabre            JR Columbus Academy  1:55.23    1:55.65  
 16 Taci Miller            SR Liberty Union     1:55.33    1:57.02  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 17 Lauren Musbach         SO Hawken            1:55.47             
 18 McKenzie Darnell       JR Wauseon           1:56.55             
 19 Becca Prangley         SR Wyoming           1:56.59             
 20 Celeste Koerwitz       JR Gilmour Academy   1:56.81             
 21 Sonia Bowers           FR Liberty Union     1:56.86             
 22 Catherine Geary        JR Mariemont         1:58.46             
 23 Eiliana Wright         SR Bethel            1:58.57             
 24 Anna Van Jura          SR Cincinnati Hills  2:01.28