Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 6:00 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 10  Boys 200 Yard IM DIVISION 2
==================================================================
    Name                 Year School            Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Owen Conley            SO Waynesville       1:52.11    1:48.94  
  2 Connor Blatt           SR Carroll           1:50.42    1:51.38  
  3 Kevin Leibold          JR Alter             1:53.25    1:53.36  
  4 Cole Huggard           SR Bellbrook         1:53.68    1:53.64  
  5 Tindar Cyr             SR Seven Hills       1:53.82    1:54.40  
  6 Alex Podrez            FR Hawken            1:55.47    1:54.98  
  7 Thomas Clark           SR Bishop Watterson  1:56.81    1:55.09  
  8 Ian Mikesell           JR Mariemont         1:56.34    1:57.47  
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Caleb Peters           JR University        1:57.51    1:56.42  
 10 Calvin Wise            SO Greenon           1:58.19    1:57.34  
 11 Connor Brown           FR Hawken            1:57.71    1:57.55  
 12 Nathan Herman          SO Hawken            1:58.89    1:57.82  
 13 Lonnie Lawhorn         SO Liberty Union     1:57.74    1:58.84  
 14 Nathan Boyce           SO Oakwood           2:00.50    1:59.92  
 15 Collin Singler         FR Sandusky Perkins  1:59.85    2:00.39  
 16 William Jordan         SR Wyoming           2:00.44    2:01.03  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 17 Charlie Ferguson       SO Grandview Height J2:00.50             
 18 Cayman Eichler         JR Lexington         2:00.51             
 19 Frank Applebaum        SO University        2:00.73             
 20 Evan Gyurke            SR St. Mary Central  2:00.93             
 21 Dan Gyurke             FR St. Mary Central  2:01.09             
 22 Jonah Katz             JR Orange            2:01.77             
 23 Nicholas Denson        SR Wyoming           2:01.97             
 24 Elijah Linville        SR Rocky River       2:02.67             
 25 Henry Arslanian        SR Hawken            2:04.72