Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 7:26 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 18  Boys 500 Yard Freestyle DIVISION 2
==================================================================
    Name                 Year School            Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Owen Conley            SO Waynesville       4:32.38    4:31.22  
  2 Kevin Leibold          JR Alter             4:35.67    4:31.42  
  3 Ethan Banks            JR University        4:35.78    4:33.50  
  4 Chet Dobson            SR Madeira           4:39.51    4:39.04  
  5 Charlie Clark          SO Sandusky Perkins  4:39.96    4:40.70  
  6 Austin Schuette        SR Wauseon           4:41.95    4:42.53  
  7 Mike DeAscentis        SO Columbus Academy  4:43.32    4:46.13  
  8 Max Eihausen           SR  Indian Hill      4:42.95    4:48.64  
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Alex Podrez            FR Hawken            4:44.38    4:43.49  
 10 Jonah Karschnik        FR Williamsburg      4:43.65    4:43.92  
 11 Will Taylor            SO  Indian Hill      4:45.58    4:44.55  
 12 Nathan Herman          SO Hawken            4:43.65    4:45.80  
 13 Zach Parkman           SO Fisher Catholic   4:46.69    4:46.56  
 14 Jeffrey Chi            JR University        4:47.91    4:50.46  
 15 Luke Lehman            JR Carroll           4:51.32    4:50.58  
 16 Connor Brown           FR Hawken            4:50.60    4:55.89  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 17 Thomas Leibold         FR Alter             4:53.69             
 18 Ricky Dungan           JR Wilmington        4:54.67             
 19 Nathan Boyce           SO Oakwood           4:57.26             
 20 Noah Golovan           JR Orange            4:57.73             
 21 Tyler Franklin         SO Sandusky          4:59.04             
 22 David Stevenson        JR Madeira           4:59.69             
 23 Isaac Moore            SO Stivers           5:01.95             
 24 Matthew Maring         SR Seven Hills       5:02.54