Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 8:37 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 25  Girls 400 Yard Freestyle Relay DIVISION 2
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Hawken                              3:35.41    3:25.66  
     1) Mairin O'Brien FR             2) Bainon Hart SO               
     3) Abby Hay JR                   4) Portia Del Rio Brown SR      
  2 Mariemont                           3:30.76    3:26.31  
     1) Cora Dupre JR                 2) Brooke Woellert SR           
     3) Lainey Newman JR              4) Kate Overbey JR              
  3 Tol St. Ursula                      3:34.23    3:31.55  
     1) Molly Dynda FR                2) Sarah Hack SR                
     3) Corinne Staneart FR           4) Audrey Cesar FR              
  4 Oakwood                             3:34.92    3:32.83  
     1) Madeline Kenyon SR            2) Sam Auditore JR              
     3) Isa All SR                    4) Juliana Chen SR              
  5 Hathaway Brown                      3:37.75    3:35.68  
     1) Helen Sun SO                  2) Madison Miluk SR             
     3) Maggie Perry SO               4) Ellie MacPhail FR            
  6 Col School Girls                    3:34.85    3:36.15  
     1) Nyah Funderburke FR           2) Julia Lunt SR                
     3) Madeline Swoboda SR           4) Jordan Aurnou-Rhees SO       
  7 Wyoming                             3:37.96    3:39.05  
     1) Sabrina Chu SR                2) Mikaela Elliott SO           
     3) Brianna Connock JR            4) Becca Prangley SR            
  8 Columbus Academy                    3:38.00    3:39.72  
     1) Sarah Cabre JR                2) Annalise Grammel SO          
     3) Jane Li SR                    4) Samantha Kass JR             
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Napoleon                            3:39.03    3:35.68  
     1) Amanda Hudson JR              2) Allison Williams SR          
     3) Jenna Pilkington JR           4) Kaylee Nagel FR              
 10 Wauseon                             3:39.35    3:38.87  
     1) Daisy Giguere SO              2) McKenzie Darnell JR          
     3) Brooke Schuette SO            4) Sydney Darnell SR            
 11 Gilmour Academy                     3:39.00    3:39.20  
     1) Grace Valenza SO              2) Abby Meyer FR                
     3) Meadow Hynd JR                4) Celeste Koerwitz JR          
 12 Lexington                           3:40.10    3:40.03  
     1) Alivia Merkel SR              2) Sage Moore JR                
     3) Allie Stoyko SR               4) Alli McFarland JR            
 13 Bishop Hartley                      3:42.00    3:43.36  
     1) Maggie Phillips SR            2) Kayla Williams JR            
     3) Stephany Aeling SR            4) Olivia Bergmann SO           
 14 Fort Recovery                       3:43.70    3:44.17  
     1) Alexis Bubp SR                2) Sophie Timmerman SR          
     3) Ava Bubp FR                   4) Cassy Martin JR              
 15 Granville                           3:44.46    3:45.19  
     1) Alexandra Specht SR           2) Hannah Sturgeon JR           
     3) Brennah White JR              4) Sarah Martin SR              
 -- Dover                               3:42.55         DQ  
     1) Maddie Marshall SR            2) Emme Wallick JR              
     3) Abby Warther JR               4) Kaitlynn Henninge SR         
 
                       === Preliminaries ===                        
 
 17 Indian Hill                         3:44.49             
     1) Brianna Yin JR                2) Liv Riggs SO                 
     3) Jillian Rice SO               4) Jasmin Lau JR                
 18 Celina                              3:44.58             
     1) Zoe Rolfes SO                 2) Emma Guggenbiller FR         
     3) Kennedy Newell FR             4) McKenna Black SR             
 19 Chagrin Falls                       3:45.33             
     1) Isabella Klug SO              2) Shannon Staley JR            
     3) Catherine Coffey JR           4) Libby Bare SO                
 20 Grandview Height                    3:47.26             
     1) Keelin O'Connor SR            2) Martina Moncolova JR         
     3) Adelle Bechtel JR             4) Anne Volker SO               
 21 Sandusky                            3:47.62             
     1) Molly Franklin SR             2) Abigale Lazzara SO           
     3) McKenna Ransom SO             4) Tia Knoll JR                 
 22 Waynesville                         3:49.21             
     1) Sam Parks FR                  2) Kylee Meredith SR            
     3) Lindsey Worthington JR        4) Kierstyn Cassidy SR          
 23 Cuyahoga Hts                        3:49.65             
     1) Mara Voytek JR                2) Victoria Kattler SO          
     3) Stefani Attewell JR           4) Kenni Voytek FR              
 -- Seven Hills                             DQ              
     1) Jocelyn Spanbauer SO          2) Dottie Callard JR            
     3) Emma Shuppert JR              4) Lucy Callard SR