Lake Erie Silver Dolphins                       2/24/2018 - 4:08 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 27  Girls 200 Yard Medley Relay DIVISION 1
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Ursuline                            1:44.23    1:43.02  
     1) Ellie Wheeler JR              2) Claudia Butterfield SO       
     3) Megan Glass JR                4) Bella Matesa SO              
  2 Hudson                              1:43.63    1:43.26  
     1) Giovanna Cappabianca SO       2) Paige McCormick SO           
     3) Maddie Hannan JR              4) Mackenzie DeWitt FR          
  3 Mason                               1:43.56    1:43.43  
     1) Lauren Thomas SR              2) Reese Lugbill FR             
     3) Harna Minezawa JR             4) Mckenzie Grau JR             
  4 Dublin Coffman                      1:44.86    1:43.59  
     1) Cameron Das FR                2) Ellie Andrews FR             
     3) Hannah Bailey SO              4) Kristyn Sabol SO             
  5 Upper Arlington                     1:45.09    1:44.31  
     1) Kendra Sheehan SR             2) Dakota Elliott SR            
     3) Morgan Brewer SR              4) Emma Schueler FR             
  6 Fremont                             1:46.28    1:45.27  
     1) MaKennah Fitzgerald JR        2) Alexis Prenzlin SO           
     3) AnneMarie Moses JR            4) Olivia DeRodes JR            
  7 Firestone                           1:45.68    1:45.41  
     1) Molly Chelovitz SR            2) Madeline Dyer SO             
     3) Jordan Stump SO               4) Jordan Baith SO              
  8 North Royalton                      1:46.08    1:46.54  
     1) Sarah Turchanik JR            2) Anna Martin SR               
     3) Anna Weber SR                 4) Rachel Weber SO              
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Hoover                              1:46.86    1:45.68  
     1) Caitlin Cronin JR             2) Maya Lewis FR                
     3) Kate Lochridge JR             4) Reagan St Clair FR           
 10 Brecksville                         1:46.62    1:46.10  
     1) Dolores Martin SR             2) Hannah Bach JR               
     3) Riley McNichols SO            4) Claire Kenney SO             
 11 New Albany                          1:46.83    1:46.33  
     1) Isabel Jenny SR               2) Kelly Shur JR                
     3) Emili Toppari SR              4) Lauren Sadler SR             
 12 St Ursula                           1:47.09    1:47.23  
     1) Chloe Dunseath SR             2) Laura Morris SR              
     3) Ashley Voelkerding SR         4) Clara Keiser SO              
 13 Jerome                              1:47.02    1:47.42  
     1) Lauren Cooper SR              2) Brenna Cooper JR             
     3) Maya Geringer SO              4) Emma Mathews JR              
 14 Centerville                         1:47.96    1:47.56  
     1) Nicola Lane SO                2) Lauren Lampe JR              
     3) Pruitt Walther JR             4) Liz Quarin JR                
 15 Strongsville                        1:47.66    1:47.58  
     1) Jordyn Spencer SR             2) Hannah Ogrean SR             
     3) Jordyn Homoki FR              4) Julia Newbould SR            
 16 Pickerington Nor                    1:47.28    1:47.64  
     1) Lindsey Keaton SO             2) Kelsey Morgan SR             
     3) Rylee Kreinbrink FR           4) Grace Cherryhomes JR         
 
                       === Preliminaries ===                        
 
 17 Rocky River                         1:48.01             
     1) Morgan Schuld SO              2) Katherine Burgess JR         
     3) Anna Skapoulas SO             4) Peyton Spearry SO            
 18 Mayfield                            1:48.17             
     1) Gianna Leffler FR             2) Gianna Ferrante JR           
     3) Emily Steffey SO              4) Saraphina Peters SR          
 19 Turpin                              1:48.23             
     1) Betsy Dulle JR                2) Hayley Rupp JR               
     3) Gail Workman JR               4) Madeline Hart SO             
 20 Olentangy                           1:48.67             
     1) Grace Horstman JR             2) Grace Butcher SO             
     3) Bridget Parker JR             4) Oli Gollmar SR               
 21 Thom Worth                          1:49.02             
     1) Emily Huber SR                2) Rachel Rinaldi JR            
     3) Becca Taylor SR               4) Maddie Holub JR              
 22 Springboro                          1:49.13             
     1) Abby Susec FR                 2) Abby Locke JR                
     3) Maggie Clough SO              4) Hannah Hill FR               
 23 Kings                               1:50.03             
     1) Allyson Wilson SR             2) Emilee Carlin SR             
     3) Sophie Carlin SR              4) Ally Carlin SR               
 24 Chardon                             1:50.26             
     1) Sarah Bennett SO              2) Katarina Valentic SR         
     3) Jayne Sopenski SR             4) Katherine Jerry JR