Lake Erie Silver Dolphins                       2/24/2018 - 4:53 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 31  Girls 200 Yard IM DIVISION 1
==================================================================
    Name                 Year School            Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Dakota Elliott         SR Upper Arlington   2:00.45    1:58.78  
  2 Hannah Foster          SR St Ursula         1:59.20    1:59.60  
  3 Felicia Pasadyn        JR Brunswick         2:01.78    2:00.78  
  4 Paige McCormick        SO Hudson            2:01.95    2:02.35  
  4 Lauren Thomas          SR Mason             2:04.00    2:02.35  
  6 Giovanna Cappabianca   SO Hudson            2:02.59    2:03.16  
  7 Sarah Turchanik        JR North Royalton    2:03.59    2:04.10  
  8 Bridget Parker         JR Olentangy         2:04.40    2:05.04  
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Ellie Andrews          FR Dublin Coffman    2:04.81    2:03.46  
 10 Reese Lugbill          FR Mason             2:05.69    2:05.53  
 11 Anna Martin            SR North Royalton    2:05.86    2:05.56  
 12 Madeline Dyer          SO Firestone         2:05.81    2:05.78  
 13 Agnes Bahr             SR Anthony Wayne     2:07.73    2:06.93  
 14 Maggie Clough          SO Springboro        2:07.55    2:07.29  
 15 Gianna Ferrante        JR Mayfield          2:07.48    2:07.95  
 16 Kelsey Morgan          SR Pickerington Nor  2:07.68    2:09.87  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 17 Pruitt Walther         JR Centerville       2:08.32             
 18 Claudia Butterfield    SO Ursuline          2:08.63             
 19 Anna DelGado           SR St Ursula         2:08.64             
 20 Madelyn Draiss         SO Walsh Jesuit      2:08.86             
 21 Hannah Cech            SO Lakota East       2:09.18             
 22 Peyton Farrell         SO Beavercreek       2:09.42             
 23 Brynna Wolfe           JR Kings             2:09.86             
 24 Hailee Trotter         SR Colerain          2:09.90