Lake Erie Silver Dolphins                       2/24/2018 - 5:02 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 32  Boys 200 Yard IM DIVISION 1
==================================================================
    Name                 Year School            Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Nicholas Perera        SR St. Xavier        1:47.42    1:48.70  
  2 Ansel Froass           SO St. Xavier        1:50.12    1:49.23  
  3 Jason Mathews          SR Wsterville North  1:51.32    1:50.43  
  4 Tyler Hong             FR Ignatius          1:50.09    1:50.45  
  5 Colton Phelps          SR North Royalton    1:51.44    1:51.89  
  6 Ian Van Gorp           SO St. Xavier        1:51.87    1:52.05  
  7 Aaron Sequeira         SO Walnut Hills      1:51.36    1:52.88  
  8 Scott Sobolewski       SO St. Xavier        1:51.93    1:53.41  
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Max Rutledge           JR St Francis        1:52.07    1:52.88  
 10 Jack Saum              JR Firestone         1:52.57    1:53.40  
 11 Eric Chimes            JR Brecksville       1:53.29    1:53.67  
 12 Sam McCarthy           SR Centerville       1:54.90    1:54.01  
 13 Jared Toaz             SR Nordonia          1:54.38    1:54.35  
 14 Michael Sandner        JR Springboro        1:54.93    1:54.43  
 15 Richard Kurlich        SR Walsh Jesuit      1:52.88    1:54.83  
 16 Harvey Culbert         JR Reynoldsburg      1:54.95    1:55.87  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 17 Griffin Manning        SR Lakota West       1:55.18             
 18 Tyler Endecott         SR Hilliard Davidso  1:55.83             
 19 Reno James             SO Jerome            1:55.91             
 20 Hudson McDaniel        SR Ashland           1:56.40             
 21 Dawson Lutes           SR Beavercreek       1:57.65             
 22 Ian Leighninger        SO Beavercreek       1:57.90             
 23 Zachary McClellan      SO St Francis        1:58.20             
 24 Alec Gilmore           SR Lancaster         1:58.22