Lake Erie Silver Dolphins                       2/24/2018 - 7:50 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 47  Girls 400 Yard Freestyle Relay DIVISION 1
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Hoover                              3:26.59    3:24.69  
     1) Amanda Palutsis SR            2) Reagan St Clair FR           
     3) Caroline Ehlers JR            4) Parker Timken JR             
  2 Mason                               3:28.64    3:27.40  
     1) Harna Minezawa JR             2) Kiara Anchrum FR             
     3) Lauren Thomas SR              4) Allison Bloebaum SR          
  3 St Ursula                           3:26.29    3:28.37  
     1) Ashley Voelkerding SR         2) Anna DelGado SR              
     3) Meredith Moellering JR        4) Hannah Foster SR             
  4 Ursuline                            3:28.78    3:28.47  
     1) Maggie Sattler SR             2) Sarah Slabe JR               
     3) Bella Matesa SO               4) Megan Glass JR               
  5 Hudson                              3:29.62    3:29.55  
     1) Maddie Hannan JR              2) Giovanna Cappabianca SO      
     3) Gabrielle Loring SO           4) Paige McCormick SO           
  6 Kings                               3:29.15    3:29.79  
     1) Leah Luckett SO               2) Ally Carlin SR               
     3) Brynna Wolfe JR               4) Shannon Jelley SR            
  7 New Albany                          3:30.94    3:30.26  
     1) McKayla Moffat JR             2) Lexi Elkovitch SO            
     3) Stacy Saribalas FR            4) Mia Lachey SO                
  8 Brecksville                         3:31.48    3:31.08  
     1) Maya Conte JR                 2) Riley McNichols SO           
     3) Claire Kenney SO              4) Karen Krosky SO              
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Firestone                           3:33.15    3:32.75  
     1) Molly Chelovitz SR            2) Hannah Stutler SR            
     3) Madeline Dyer SO              4) Jordan Baith SO              
 10 Upper Arlington                     3:32.79    3:33.10  
     1) Caroline Colombo FR           2) Sophia Elliott FR            
     3) Erin Reardon SO               4) Emma Schueler FR             
 11 Turpin                              3:34.14    3:33.49  
     1) Madeline Hart SO              2) Jordy Fanning SO             
     3) Sydney Schulok SR             4) Gail Workman JR              
 12 Mayfield                            3:33.95    3:34.23  
     1) Karen Argie JR                2) Emily Steffey SO             
     3) Saraphina Peters SR           4) Gianna Ferrante JR           
 13 Centerville                         3:35.50    3:34.24  
     1) Liz Quarin JR                 2) Pruitt Walther JR            
     3) Ashley Greer SO               4) Nicola Lane SO               
 14 Powell Liberty                      3:33.17    3:34.95  
     1) Rachel Peroni SR              2) Lila Leary JR                
     3) Abby Noonan SR                4) Kate Saczawa SO              
 15 Walnut Hills                        3:35.95    3:35.58  
     1) Dominique Valentine JR        2) Esme Wright SO               
     3) Shelby Ewing JR               4) Emma Reed JR                 
 16 Magnificat                          3:35.76    3:37.28  
     1) Grace Monroe SR               2) Elizabeth Guilfoyle SR       
     3) Emilia Guilfoyle SO           4) Maggie Karabatsos FR         
 
                       === Preliminaries ===                        
 
 17 Beavercreek                         3:36.73             
     1) Namie Edge SO                 2) Averi McCarthy SR            
     3) Peyton Farrell SO             4) Kaitlyn Bacik SO             
 18 Bishop Watterson                    3:37.08             
     1) Julia St. John SR             2) Cecilia Moore SR             
     3) Elizabeth Intihar JR          4) Mia Brown SO                 
 19 Brunswick                           3:37.11             
     1) Felicia Pasadyn JR            2) Lily Kijek SO                
     3) Erika Eyssen JR               4) Lexi Wallace FR              
 20 Olentangy                           3:37.47             
     1) Bridget Parker JR             2) Oli Gollmar SR               
     3) Emily Espy SO                 4) Grace Horstman JR            
 21 Lancaster                           3:37.77             
     1) Katie Shook SR                2) Karly Hendrickson SO         
     3) Hannah Parkman SR             4) Olivia Schmelzer SR          
 22 Springboro                          3:38.60             
     1) Abby Susec FR                 2) Molly Arneson SO             
     3) Maggie Clough SO              4) Hannah Hill FR               
 23 Dublin Coffman                      3:42.93             
     1) Ava Warren FR                 2) Marissa Kruse SR             
     3) Grace Obanion SR              4) Eeshaa Mehta JR              
 24 Fremont                             3:43.76             
     1) MaKennah Fitzgerald JR        2) AnneMarie Moses JR           
     3) Mara Brown FR                 4) Faith Zimmerman FR