Lake Erie Silver Dolphins                       2/22/2018 - 6:06 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 5  Girls 200 Yard Medley Relay DIVISION 2
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 Hawken                              1:43.81    1:44.89  
     1) Portia Del Rio Brown SR       2) Libby Miller JR              
     3) Abby Hay JR                   4) Audrey Dietz JR              
  2 Col School Girls                    1:48.08    1:45.72  
     1) AnnaRay Ziegler JR            2) Jordan Aurnou-Rhees SO       
     3) Nyah Funderburke FR           4) Julia Lunt SR                
  3 Gilmour Academy                     1:48.30    1:47.60  
     1) Meadow Hynd JR                2) Cate Ohaimhirgin SO          
     3) Peyton Rudman SR              4) Grace Valenza SO             
  4 Seven Hills                         1:48.81    1:47.62  
     1) Emma Shuppert JR              2) Dottie Callard JR            
     3) Lucy Callard SR               4) Jocelyn Spanbauer SO         
  5 Hathaway Brown                      1:51.76    1:47.91  
     1) Emma Borrow SR                2) Rose Gaudiani SO             
     3) Helen Sun SO                  4) Ellie MacPhail FR            
  6 Oakwood                             1:49.72    1:48.44  
     1) Madeline Kenyon SR            2) Juliana Chen SR              
     3) Anna McCarty SR               4) Isa All SR                   
  7 Tol St. Ursula                      1:48.02    1:48.75  
     1) Sarah Hack SR                 2) Kayla Kreger SO              
     3) Kelly Metzger JR              4) Catherine Kight JR           
  8 Lexington                           1:47.16    1:49.10  
     1) Kelsi Brown SR                2) Alli McFarland JR            
     3) Sage Moore JR                 4) Alivia Merkel SR             
 -------------------------------------------------------------------
  9 Celina                              1:49.52    1:49.26  
     1) Kenzie Conn SO                2) Claire Gass FR               
     3) Amanda Slechter SR            4) Kennedy Newell FR            
 10 Alter                               1:48.77    1:49.70  
     1) Susie Issenmann JR            2) Kate Lair SO                 
     3) Aubrey Syron JR               4) Claire Leibold SR            
 11 Napoleon                            1:48.07    1:50.19  
     1) Amanda Hudson JR              2) Katrina Tran JR              
     3) Jenna Pilkington JR           4) Abby Allison JR              
 12 Columbus Academy                    1:50.88    1:50.42  
     1) Jane Li SR                    2) Abby Yakam SO                
     3) Whitney Hannallah SO          4) Samantha Kass JR             
 13 Bishop Hartley                      1:49.49    1:50.47  
     1) Olivia Bergmann SO            2) Mia Phillips SO              
     3) Deanne Archambeau JR          4) Cara Luallen JR              
 14 Laurel                              1:50.32    1:50.85  
     1) Morgan Miklus JR              2) Kali McLin FR                
     3) Bella Barragate FR            4) Linzy Malcolm SO             
 15 Chaminade Julier                    1:50.77    1:51.23  
     1) MacKenzie Reid FR             2) Brianna Gracey SR            
     3) Lily Davis FR                 4) Macleary Moran SR            
 16 Indian Hill                         1:51.21    1:52.77  
     1) Jasmin Lau JR                 2) Liv Riggs SO                 
     3) Jillian Rice SO               4) Brianna Yin JR               
 -------------------------------------------------------------------
 17 Dover                               1:51.58    1:52.85  
     1) Sawyer Lorentz JR             2) Kaitlynn Henninge SR         
     3) Olivia Finley JR              4) Emme Wallick JR              
 18 Cuyahoga Hts                        1:50.76    1:52.92  
     1) Stefani Attewell JR           2) Kenni Voytek FR              
     3) Mara Voytek JR                4) Victoria Kattler SO          
 -------------------------------------------------------------------
 19 Wyoming                             1:52.54    1:53.02  
     1) Katie Obringer JR             2) Libby Spera SO               
     3) Grayce Akers SR               4) Mia Hagenauer FR             
 20 Colonel Crawford                    1:52.92    1:53.29  
     1) Cassidy Vogt FR               2) Kaisey Speck FR              
     3) Jillianne Gregg JR            4) Pierce Krassow SR            
 21 Fenwick                             1:52.72    1:53.48  
     1) Claire Puthoff SR             2) Sarah Kaleta SO              
     3) Anna Baker SO                 4) Emily Olson SO               
 22 Ottawa Glandorf                     1:51.19    1:53.69  
     1) Maddie White FR               2) Brooke Kleman SR             
     3) Sydney Porinchok SO           4) Ann Samuelson JR             
 23 Fort Recovery                       1:53.28    1:54.70  
     1) Cassy Martin JR               2) Sophie Timmerman SR          
     3) Alexis Bubp SR                4) Paige Fortkamp FR            
 -- Mariemont                           1:47.24         DQ  
     1) Cora Dupre JR                 2) Kate Overbey JR              
     3) Brooke Woellert SR            4) Lainey Newman JR