Lake Erie Silver Dolphins                       2/22/2018 - 6:06 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 6  Boys 200 Yard Medley Relay DIVISION 2
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 University                          1:36.85    1:34.94  
     1) Owen Hanna JR                 2) Cal Ritzmann JR              
     3) Frank Applebaum SO            4) Cole Fallon SR               
  2 Bellbrook                           1:34.82    1:35.76  
     1) John Sampson SR               2) Cole Huggard SR              
     3) Cody Bybee SR                 4) Carter Caldwell JR           
  3 Seven Hills                         1:36.47    1:35.92  
     1) Tim Kalin FR                  2) Tindar Cyr SR                
     3) Greg Kalin JR                 4) George Eng JR                
  4 Columbus Academy                    1:37.16    1:36.19  
     1) Jacob Eismann JR              2) Mike DeAscentis SO           
     3) Jack Campbell JR              4) Eric DeVore JR               
  5 Hawken                              1:36.04    1:36.30  
     1) Isaac Esposito JR             2) Henry Arslanian SR           
     3) Zeb Hart SR                   4) Calvin Tecson SR             
  6 Lexington                           1:36.91    1:36.89  
     1) Cayman Eichler JR             2) Justice Holmes JR            
     3) Wilson Cannon JR              4) Connor Miller JR             
  7 Carroll                             1:39.23    1:36.93  
     1) Luke Lehman JR                2) Francesco Brossart SR        
     3) Connor Blatt SR               4) Travis Schmidt JR            
  7 Orange                              1:37.01    1:36.93  
     1) Peter Hollington SR           2) Jonah Katz JR                
     3) Andrew Hamilton JR            4) Adam Marcus SR               
 -------------------------------------------------------------------
  9 Badin                               1:37.16    1:37.31  
     1) Luke Paxton FR                2) Adam Sherman SO              
     3) Lance Wetta JR                4) Will Michael SR              
 10 Bishop Watterson                    1:37.99    1:37.36  
     1) Thomas Clark SR               2) David Coss SR                
     3) Michael Vondran SO            4) Perry Finnegan SR            
 11 Wyoming                             1:38.23    1:37.38  
     1) William Jordan SR             2) Nicholas Denson SR           
     3) Holden Jurell SR              4) Philip Brocker SR            
 12 Mariemont                           1:38.61    1:37.76  
     1) Jackson Comer JR              2) Ian Mikesell JR              
     3) Philip Forbes FR              4) Nick McCarthy SR             
 13 Indian Hill                         1:39.53    1:40.19  
     1) Joe Dowling SR                2) Sam Okum SR                  
     3) Nick Bulas SO                 4) Dan Edmonson FR              
 14 Chaminade Julier                    1:41.11    1:40.50  
     1) Mason Wilkson FR              2) Matthew Keaty SR             
     3) Jeff LaBianco SR              4) Jorge Zelina JR              
 15 Wapakoneta                          1:40.81    1:40.98  
     1) Michael Johnston SR           2) Tristan Gesler JR            
     3) Joey Metzger SR               4) Nate Miller SO               
 16 Lima Shawnee                        1:41.40    1:41.47  
     1) Charlie Spyker SO             2) Gabe Williams JR             
     3) Brett Basinger SR             4) Jacob Magula JR              
 -------------------------------------------------------------------
 17 Troy Christian                      1:39.79    1:41.50  
     1) Alexander Klint JR            2) Jacob Voisinet SR            
     3) Grant Doucette JR             4) Samuel LaVielle SR           
 18 Galion                              1:41.37    1:41.56  
     1) Caleb Strack SO               2) Luke Eisnaugle SR            
     3) Clay Karnes JR                4) Sam Rigdon SR                
 -------------------------------------------------------------------
 19 Fenwick                             1:42.31    1:41.57  
     1) Adam Chaney SO                2) Joe Colley SR                
     3) Tyler Schehr FR               4) Drew Thiery SO               
 20 Chagrin Falls                       1:42.02    1:41.80  
     1) John Cashy SO                 2) Michael Tropf FR             
     3) Clark Reboul SO               4) Jackson Rini JR              
 21 Beachwood                           1:41.27    1:42.00  
     1) Spencer Bystrom JR            2) Gabe Colmenares SO           
     3) Noah Shore JR                 4) Matthew Keyerleber SO        
 22 Bowling Green                       1:41.15    1:42.37  
     1) Jack Burroughs JR             2) CJ Layne SO                  
     3) Darrin Kirchner JR            4) Jesse He SR                  
 23 Rocky River                         1:41.69    1:42.50  
     1) Harrison Shaw JR              2) Elijah Linville SR           
     3) Tristan Abood JR              4) Aiden Morris SO              
 24 St. Mary Central                    1:43.27    1:43.93  
     1) Dan Gyurke FR                 2) Michael Bourne SO            
     3) Evan Gyurke SR                4) Mason Blank FR