Lake Erie Silver Dolphins                       2/22/2018 - 6:06 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 7  Girls 200 Yard Freestyle DIVISION 2
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Isabella Gable         JR Arcanum           1:47.63    1:48.07  
  2 Lucy Callard           SR Seven Hills       1:49.72    1:49.56  
  3 Ella Gilson            FR Hawken            1:53.47    1:51.92  
  4 Ellie MacPhail         FR Hathaway Brown    1:51.27    1:51.96  
  5 Macleary Moran         SR Chaminade Julier  1:51.22    1:52.00  
  6 Kierstyn Cassidy       SR Waynesville       1:52.63    1:52.92  
  7 Spencer Crawford       SR Hawken            1:55.06    1:53.48  
  8 Claire Pophal          FR Hawken            1:53.62    1:53.66  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Emma Swabb             JR Brookville        1:52.71    1:53.78  
 10 Madison Linstedt       JR Elgin             1:54.41    1:53.90  
 11 Sarah Martin           SR Granville         1:52.81    1:53.94  
 12 Sam Auditore           JR Oakwood           1:55.61    1:55.04  
 13 Sarah Cabre            JR Columbus Academy  1:54.86    1:55.23  
 14 Mikaela Elliott        SO Wyoming           1:53.41    1:55.30  
 15 Taci Miller            SR Liberty Union     1:54.86    1:55.33  
 16 Brooke Schuette        SO Wauseon           1:54.12    1:55.45  
 -----------------------------------------------------------------
 17 Lauren Musbach         SO Hawken            1:53.99    1:55.47  
 18 McKenzie Darnell       JR Wauseon           1:56.02    1:56.55  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Becca Prangley         SR Wyoming           1:56.10    1:56.59  
 20 Celeste Koerwitz       JR Gilmour Academy   1:57.23    1:56.81  
 21 Sonia Bowers           FR Liberty Union     1:57.16    1:56.86  
 22 Catherine Geary        JR Mariemont         1:57.24    1:58.46  
 23 Eiliana Wright         SR Bethel            1:56.05    1:58.57  
 24 Anna Van Jura          SR Cincinnati Hills  1:58.48    2:01.28