Lake Erie Silver Dolphins                       2/22/2018 - 6:06 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 10  Boys 200 Yard IM DIVISION 2
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Connor Blatt           SR Carroll           1:50.24    1:50.42  
  2 Owen Conley            SO Waynesville       1:49.61    1:52.11  
  3 Kevin Leibold          JR Alter             1:54.02    1:53.25  
  4 Cole Huggard           SR Bellbrook         1:57.65    1:53.68  
  5 Tindar Cyr             SR Seven Hills       1:55.20    1:53.82  
  6 Alex Podrez            FR Hawken            1:54.97    1:55.47  
  7 Ian Mikesell           JR Mariemont         1:58.69    1:56.34  
  8 Thomas Clark           SR Bishop Watterson  1:53.97    1:56.81  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Caleb Peters           JR University        1:57.26    1:57.51  
 10 Connor Brown           FR Hawken            1:57.71    1:57.71  
 11 Lonnie Lawhorn         SO Liberty Union     1:59.24    1:57.74  
 12 Calvin Wise            SO Greenon           1:59.10    1:58.19  
 13 Nathan Herman          SO Hawken            1:59.90    1:58.89  
 14 Collin Singler         FR Sandusky Perkins  2:00.07    1:59.85  
 15 William Jordan         SR Wyoming           1:59.99    2:00.44  
 16 Nathan Boyce           SO Oakwood           1:59.53    2:00.50  
 16 Charlie Ferguson       SO Grandview Height  1:58.31    2:00.50  
 Swim-Off Required ----------------------------------------------
 18 Cayman Eichler         JR Lexington         2:00.08    2:00.51  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Frank Applebaum        SO University        2:00.13    2:00.73  
 20 Evan Gyurke            SR St. Mary Central  1:59.11    2:00.93  
 21 Dan Gyurke             FR St. Mary Central  2:01.44    2:01.09  
 22 Jonah Katz             JR Orange            2:00.94    2:01.77  
 23 Nicholas Denson        SR Wyoming           2:00.46    2:01.97  
 24 Elijah Linville        SR Rocky River       2:01.41    2:02.67  
 25 Henry Arslanian        SR Hawken            2:01.44    2:04.72