Lake Erie Silver Dolphins                      2/23/2018 - 12:01 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 18  Boys 500 Yard Freestyle DIVISION 2
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Owen Conley            SO Waynesville       4:33.00    4:32.38  
  2 Kevin Leibold          JR Alter             4:33.01    4:35.67  
  3 Ethan Banks            JR University        4:33.20    4:35.78  
  4 Chet Dobson            SR Madeira           4:47.17    4:39.51  
  5 Charlie Clark          SO Sandusky Perkins  4:37.51    4:39.96  
  6 Austin Schuette        SR Wauseon           4:42.04    4:41.95  
  7 Max Eihausen           SR  Indian Hill      4:41.64    4:42.95  
  8 Mike DeAscentis        SO Columbus Academy  4:47.60    4:43.32  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Jonah Karschnik        FR Williamsburg      4:46.58    4:43.65  
  9 Nathan Herman          SO Hawken            4:48.82    4:43.65  
 11 Alex Podrez            FR Hawken            4:45.56    4:44.38  
 12 Will Taylor            SO  Indian Hill      4:46.99    4:45.58  
 13 Zach Parkman           SO Fisher Catholic   4:43.45    4:46.69  
 14 Jeffrey Chi            JR University        4:46.53    4:47.91  
 15 Connor Brown           FR Hawken            4:48.11    4:50.60  
 16 Luke Lehman            JR Carroll           4:52.65    4:51.32  
 -----------------------------------------------------------------
 17 Thomas Leibold         FR Alter             4:51.37    4:53.69  
 18 Ricky Dungan           JR Wilmington        4:47.47    4:54.67  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Nathan Boyce           SO Oakwood           4:53.40    4:57.26  
 20 Noah Golovan           JR Orange            4:56.03    4:57.73  
 21 Tyler Franklin         SO Sandusky          4:56.51    4:59.04  
 22 David Stevenson        JR Madeira           4:55.26    4:59.69  
 23 Isaac Moore            SO Stivers           4:57.21    5:01.95  
 24 Matthew Maring         SR Seven Hills       4:56.28    5:02.54