Lake Erie Silver Dolphins                      2/23/2018 - 12:01 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 19  Girls 200 Yard Freestyle Relay DIVISION 2
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 Tol St. Ursula                      1:35.65    1:36.23  
     1) Molly Dynda FR                2) Corinne Staneart FR          
     3) Catherine Kight JR            4) Audrey Cesar FR              
  2 Hawken                              1:34.81    1:38.08  
     1) Ella Gilson FR                2) Audrey Dietz JR              
     3) Spencer Crawford SR           4) Lauren Musbach SO            
  3 Napoleon                            1:37.20    1:38.28  
     1) Abby Allison JR               2) Allison Williams SR          
     3) Jenna Pilkington JR           4) Kaylee Nagel FR              
  4 Hathaway Brown                      1:37.58    1:38.34  
     1) Maggie Perry SO               2) Rose Gaudiani SO             
     3) Madison Miluk SR              4) Helen Sun SO                 
  5 Wyoming                             1:39.88    1:39.35  
     1) Sabrina Chu SR                2) Libby Spera SO               
     3) Mia Hagenauer FR              4) Becca Prangley SR            
  6 Lexington                           1:40.89    1:39.85  
     1) Olivia Newman FR              2) Allie Stoyko SR              
     3) Tessa Gerhardt SO             4) Alivia Merkel SR             
  7 Bishop Hartley                      1:40.09    1:39.91  
     1) Olivia Bergmann SO            2) Kayla Williams JR            
     3) Cara Luallen JR               4) Deanne Archambeau JR         
  8 Liberty Union                       1:41.86    1:40.08  
     1) Sonia Bowers FR               2) Devan Lewellen SO            
     3) Taci Miller SR                4) Logan Lawhorn SO             
 -------------------------------------------------------------------
  9 Wauseon                             1:39.16    1:40.14  
     1) Sarayna Russell FR            2) McKenzie Darnell JR          
     3) Brooke Schuette SO            4) Sydney Darnell SR            
 10 Col School Girls                    1:41.53    1:40.29  
     1) Julia Lunt SR                 2) Emily Dewolf JR              
     3) Cosette Persall SO            4) Madeline Swoboda SR          
 11 Celina                              1:39.78    1:40.31  
     1) Kenzie Conn SO                2) Zoe Rolfes SO                
     3) Emma Guggenbiller FR          4) McKenna Black SR             
 12 Bryan                               1:40.79    1:40.99  
     1) Izzy Rigg JR                  2) Audrey Zimmerman SO          
     3) Hannah Wynne SR               4) Meggie Voigt SO              
 13 Gilmour Academy                     1:40.49    1:41.19  
     1) Grace Valenza SO              2) Cate Ohaimhirgin SO          
     3) Peyton Rudman SR              4) Anna Frank SO                
 14 Dover                               1:40.47    1:41.32  
     1) Maddie Marshall SR            2) Sawyer Lorentz JR            
     3) Abby Warther JR               4) Emme Wallick JR              
 15 Oakwood                             1:40.87    1:41.92  
     1) Aleia Olson JR                2) Mary Kidwell JR              
     3) Anna McCarty SR               4) Sam Auditore JR              
 15 Fort Recovery                       1:41.12    1:41.92  
     1) Alexis Bubp SR                2) Sophie Timmerman SR          
     3) Paige Fortkamp FR             4) Cassy Martin JR              
 -------------------------------------------------------------------
 17 Alter                               1:41.21    1:41.95  
     1) Susie Issenmann JR            2) Kate Lair SO                 
     3) Aubrey Syron JR               4) Claire Leibold SR            
 18 Port Clinton                        1:41.61    1:42.13  
     1) Bryanna Barr JR               2) Elena Kessler SO             
     3) Rachel Simpson SR             4) Lauren Shaw SR               
 -------------------------------------------------------------------
 19 Colonel Crawford                    1:41.86    1:42.23  
     1) Jillianne Gregg JR            2) Kaisey Speck FR              
     3) Pierce Krassow SR             4) Cassidy Vogt FR              
 20 Oak Harbor                          1:42.04    1:42.32  
     1) Elayna Krupp FR               2) Gabby Sharkey SR             
     3) Emily Haar FR                 4) Erin Druyor SO               
 21 Ottawa Glandorf                     1:40.65    1:42.65  
     1) Brooke Kleman SR              2) Ann Samuelson JR             
     3) Maddie White FR               4) Sydney Porinchok SO          
 22 Tippecanoe                          1:42.08    1:43.17  
     1) Kathryn Oen FR                2) Alexis Cook JR               
     3) Tori Prenger SO               4) Simone King FR               
 23 Waynesville                         1:42.10    1:43.78  
     1) Sam Parks FR                  2) Kylee Meredith SR            
     3) Lindsey Worthington JR        4) Kierstyn Cassidy SR          
 -- Mariemont                           1:37.80         DQ  
     1) Catherine Geary JR            2) Katarina DeCamp JR           
     3) Erin Kelly SO                 4) Kate McIntosh JR