Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 9:48 AM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 31  Girls 200 Yard IM DIVISION 1
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Hannah Foster          SR St Ursula         2:01.45    1:59.20  
  2 Dakota Elliott         SR Upper Arlington   2:00.05    2:00.45  
  3 Felicia Pasadyn        JR Brunswick         2:02.32    2:01.78  
  4 Paige McCormick        SO Hudson            2:03.08    2:01.95  
  5 Giovanna Cappabianca   SO Hudson            2:03.96    2:02.59  
  6 Sarah Turchanik        JR North Royalton    2:03.30    2:03.59  
  7 Lauren Thomas          SR Mason             2:02.70    2:04.00  
  8 Bridget Parker         JR Olentangy         2:04.55    2:04.40  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Ellie Andrews          FR Dublin Coffman    2:03.91    2:04.81  
 10 Reese Lugbill          FR Mason             2:04.69    2:05.69  
 11 Madeline Dyer          SO Firestone         2:05.20    2:05.81  
 12 Anna Martin            SR North Royalton    2:06.09    2:05.86  
 13 Gianna Ferrante        JR Mayfield          2:07.24    2:07.48  
 14 Maggie Clough          SO Springboro        2:09.14    2:07.55  
 15 Kelsey Morgan          SR Pickerington Nor  2:07.07    2:07.68  
 16 Agnes Bahr             SR Anthony Wayne     2:07.25    2:07.73  
 -----------------------------------------------------------------
 17 Pruitt Walther         JR Centerville       2:06.16    2:08.32  
 18 Claudia Butterfield    SO Ursuline          2:05.53    2:08.63  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Anna DelGado           SR St Ursula         2:07.54    2:08.64  
 20 Madelyn Draiss         SO Walsh Jesuit      2:08.18    2:08.86  
 21 Hannah Cech            SO Lakota East       2:06.23    2:09.18  
 22 Peyton Farrell         SO Beavercreek       2:08.81    2:09.42  
 23 Brynna Wolfe           JR Kings             2:09.15    2:09.86  
 24 Hailee Trotter         SR Colerain          2:04.98    2:09.90