Lake Erie Silver Dolphins                       2/23/2018 - 9:58 AM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 32  Boys 200 Yard IM DIVISION 1
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Nicholas Perera        SR St. Xavier        1:49.14    1:47.42  
  2 Tyler Hong             FR Ignatius          1:50.72    1:50.09  
  3 Ansel Froass           SO St. Xavier        1:50.77    1:50.12  
  4 Jason Mathews          SR Wsterville North  1:51.63    1:51.32  
  5 Aaron Sequeira         SO Walnut Hills      1:56.15    1:51.36  
  6 Colton Phelps          SR North Royalton    1:50.62    1:51.44  
  7 Ian Van Gorp           SO St. Xavier        1:53.66    1:51.87  
  8 Scott Sobolewski       SO St. Xavier        1:52.61    1:51.93  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Max Rutledge           JR St Francis        1:51.74    1:52.07  
 10 Jack Saum              JR Firestone         1:51.82    1:52.57  
 11 Richard Kurlich        SR Walsh Jesuit      1:54.07    1:52.88  
 12 Eric Chimes            JR Brecksville       1:52.84    1:53.29  
 13 Jared Toaz             SR Nordonia          1:53.09    1:54.38  
 14 Sam McCarthy           SR Centerville       1:55.98    1:54.90  
 15 Michael Sandner        JR Springboro        1:54.82    1:54.93  
 16 Harvey Culbert         JR Reynoldsburg      1:54.72    1:54.95  
 -----------------------------------------------------------------
 17 Griffin Manning        SR Lakota West       1:53.58    1:55.18  
 18 Tyler Endecott         SR Hilliard Davidso  1:55.26    1:55.83  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Reno James             SO Jerome            1:54.61    1:55.91  
 20 Hudson McDaniel        SR Ashland           1:55.83    1:56.40  
 21 Dawson Lutes           SR Beavercreek       1:55.40    1:57.65  
 22 Ian Leighninger        SO Beavercreek       1:55.90    1:57.90  
 23 Zachary McClellan      SO St Francis        1:55.87    1:58.20  
 24 Alec Gilmore           SR Lancaster         1:55.80    1:58.22