Lake Erie Silver Dolphins                      2/23/2018 - 11:06 AM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 39  Girls 500 Yard Freestyle DIVISION 1
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Dakota Elliott         SR Upper Arlington   4:52.82    4:52.01  
  2 Allison Bloebaum       SR Mason             4:52.56    4:53.82  
  3 Paige McCormick        SO Hudson            4:52.76    4:56.07  
  4 Shannon Jelley         SR Kings             4:59.95    4:56.75  
  5 Margaret Berning       SR Fairmont          4:54.80    4:57.12  
  6 Nicola Lane            SO Centerville       4:54.21    4:58.11  
  7 Meredith Moellering    JR St Ursula         4:56.66    4:59.77  
  8 Bridget Parker         JR Olentangy         4:59.16    5:00.05  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Maya Geringer          SO Jerome            4:58.88    5:00.98  
 10 Elizabeth Intihar      JR Bishop Watterson  4:56.78    5:01.08  
 11 Ashley Lugbill         FR Mason             5:00.90    5:01.93  
 12 Grace Hastings         SO Anderson          5:00.65    5:03.15  
 13 Hannah Cech            SO Lakota East       5:00.87    5:03.20  
 14 Gail Workman           JR Turpin            4:57.71    5:04.99  
 15 McKenzie Rice          SR Lakota West       5:04.33    5:05.46  
 16 Mckenzie Grau          JR Mason             5:01.02    5:05.58  
 -----------------------------------------------------------------
 17 Liz Quarin             JR Centerville       5:04.42    5:05.71  
 18 Allison Kapostasy      SR Turpin            5:04.73    5:08.70  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Grace Luebbe           JR Lakota West       5:04.01    5:08.91  
 20 Olivia DeRodes         JR Fremont           5:06.36    5:10.51  
 21 Cassidy Wilson         SR Notre Dame        5:06.68    5:10.54  
 22 Karen Krosky           SO Brecksville       5:05.44    5:13.14  
 23 Annie McNenny          SR Westerville Cent  5:08.70    5:14.15  
 24 Molly Arneson          SO Springboro        5:06.16    5:14.70