Lake Erie Silver Dolphins                      2/23/2018 - 12:04 PM
        2018 OHIO STATE HIGH SCHOOL - 2/21/2018 to 2/24/2018        
                 SWIMMING AND DIVING CHAMPIONSHIPS                  
                C.T. BRANIN NATATORIUM  CANTON, OHIO                
 
 Event 45  Girls 100 Yard Breaststroke DIVISION 1
==================================================================
    Name                 Year School               Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Ellie Andrews          FR Dublin Coffman    1:02.71    1:01.74  
  2 Hannah Bach            JR Brecksville       1:01.24    1:02.29  
  3 Janessa Mathews        SO Wsterville North  1:01.89    1:02.30  
  4 Hannah Bailey          SO Dublin Coffman    1:03.06    1:02.85  
  5 Madeline Dyer          SO Firestone         1:02.83    1:03.02  
  6 Claudia Butterfield    SO Ursuline          1:02.71    1:03.40  
  7 Kelsey Morgan          SR Pickerington Nor  1:03.71    1:03.47  
  8 Anna Martin            SR North Royalton    1:03.09    1:03.84  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Alexis Prenzlin        SO Fremont           1:03.74    1:04.05  
 10 Reese Lugbill          FR Mason             1:03.37    1:04.18  
 11 Grace Butcher          SO Olentangy         1:04.64    1:04.23  
 12 Maya Lewis             FR Hoover            1:03.76    1:04.36  
 13 Kylie Decker           SR Ursuline          1:04.29    1:04.85  
 14 Leanna Myers           SR Jackson           1:04.51    1:04.94  
 15 Bryanna Renuart        SR Walsh Jesuit      1:05.98    1:05.86  
 16 Katherine Burgess      JR Rocky River       1:05.83    1:05.87  
 -----------------------------------------------------------------
 17 Chloe Casterline       SR Avon Lake         1:05.26    1:05.96  
 18 Elyse Waldow           SO Wadsworth         1:05.00    1:05.98  
 -----------------------------------------------------------------
 19 Lauren Lampe           JR Centerville       1:03.72    1:06.19  
 19 Kotone Pax             SR Southview         1:04.81    1:06.19  
 21 Jordan Stump           SO Firestone         1:05.91    1:06.28  
 22 Esme Wright            SO Walnut Hills      1:05.80    1:07.20  
 23 Namie Edge             SO Beavercreek       1:06.15    1:07.50  
 24 Taylor Kochanowski     FR Hudson            1:05.91    1:08.00